Marumi 52mm DHG ND16

Код товару: С000008705
Фото: Marumi 52mm DHG ND16

У наявності

Ціна: 1 081 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND16 52 mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND16 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND16 52 mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND16 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND16 - 4 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 

Marumi 52mm DHG ND16 - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші елементи фотототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими фірмами, наприклад Cokin. Якщо виникли під час вибору Marumi 52mm DHG ND16 Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлений товар можна отримати Мелітополі в необхідні терміни.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
52 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий