Marumi 55mm DHG ND8

Код товару: С000008700
Фото: Marumi 55mm DHG ND8

У наявності

Ціна: 1 148 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Розглянутий світлофільтр Marumi DHG ND8 55mm зменшує обсяг світлового потоку, що проходить через об'єктив без зміни колірного балансу, і ви можете навмисно контролювати витримку і значення діафрагми. Він дозволяє збільшити витримку на 3 ступені. Це дозволяє використовувати його в різних сценаріях, наприклад, щоб створити динамічну експресію за допомогою тривалої витримки, а також для запобігання пересвіткам, викликаним довгою витримкою.
 
Що це означає? Буквально, фільтр нейтральної густини Marumi DHG ND8 55mm на тривалих витримках нерухомі об'єкти залишає різкими, а рухомі – розмитими. Особливо ефектно виглядає зображення водоспаду, швидких гірських річок, морської гладіні.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування даного фільтра дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Матриці цифрових камер перетворять світло на електричні сигнали. Тому різні світлові спотворення, наприклад, внутрішні відбиття світла в об'єктиві, відблиски від сонця або від спалаху безпосередньо і дуже впливають на якість зображення. Серія DHG може мінімізувати ці явища і максимально збільшити продуктивність вашого об'єктива.
 
Фільтр серії DHG виконаний з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. Він використовує ультра-тонкий каркас, який запобігає віньєтуванню. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND8 - 3 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 

Marumi 55mm DHG ND8 - в електронному маркеті АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри або інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр З вигодами? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Фільтри Marumi. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад RODENSTOCK. Виникли при підборі Marumi 55mm DHG ND8 Питання можна уточнити у наших менеджерів. Посилку отримаєте Хмельницькому в швидкі терміни.

Виробник
Марумі
Діаметр 
55 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий