Marumi 72mm DHG ND32

Код товару: С000009116
Фото: Marumi 72mm DHG ND32

У наявності

Ціна: 1 247 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND32 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки.
Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND32 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND32 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі.
Світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.
Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

Серії DHG ND 8, 16, 32 та 64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення.
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND наступне:
DHG ND8 - 3 ступені діафрагми;
DHG ND16 - 4 ступені діафрагми;
DHG ND32 - 5 ступенів діафрагми;
DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми;

 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.
 
 
 
 

Marumi 72mm DHG ND32 - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Фільтри Marumi. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Можна не думати про якість товарів. Всі фототовари, представлені у нас, випускають відомі фірми, наприклад Cokin. Виникли при підборі Marumi 72mm DHG ND32 Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлений товар можна отримати Запоріжжі у мінімальні терміни.

Розмір
72 мм
Тип світлофільтру
Нейтрально-сірий
Країна виробник
Японія