Marumi 77mm DHG ND32 (195778)

Код товару: С000008706
Фото: Marumi 77mm DHG ND32 (195778)

У наявності

Ціна: 1 950 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND32 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки.
Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND32 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND32 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі.
Світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.
Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

 
Серії DHG ND 8, 16, 32 та 64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення.
 
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND наступне:
DHG ND8 - 3 ступені діафрагми;
DHG ND16 - 4 ступені діафрагми;
DHG ND32 - 5 ступенів діафрагми;
DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми;

 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.
 
 
 
 

Marumi 77mm DHG ND32 (195778) - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Фільтр з хорошими знижками. Щоб правильно вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою. Введіть: Marumi і перед вами будуть Фільтри Marumi. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фототовари з каталогу створені відомими фірмами, наприклад Schneider B+W. З'явилися при виборі Marumi 77mm DHG ND32 (195778) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Посилання прийде в Рівному своєчасно.

Розмір
77 мм
Тип світлофільтру
Нейтрально-сірий
Країна виробник
Японія