Hoya 58mm UX UV

Код товару: С000010227
Фото: Hoya 58mm UX UV

У наявності

Ціна: 630 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Ультрафіолетовий фільтр  HOYA UX UV  з водовідштовхувальним покриттям являє собою оновлену версію фільтра HMC UV(C) , орієнтований на користувачів початкового класу, що забезпечує високі стандарти якості з використанням сучасних технологій.
 
"UX" у назві серії означає - "User eXperience" - "Користувацький досвід",
 
Незважаючи на те, що УФ-промені не видно неозброєним оком, вони можуть впливати на зображення при зйомці в таких місцях, де надлишок ПВ випромінювання, наприклад на морському узбережжі або в горах, що призводить до розмитих контурів або вицвілих і білуватих зображень. Антивідблиск покриття запобігає небажаним відображенням і збільшує коефіцієнт пропускання світла. Водовідштовхувальне покриття відштовхує краплі води та полегшує очищення поверхні фільтра від бруду або відбитків пальців. Тонка рамка не утворює віньєтування навіть на ширококутних об'єктивах. Крім того, при постійному носінні - фільтр виконує захисну функцію для вашого об'єктива - від механічних пошкоджень.

Hoya 58mm UX UV - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр вигідно? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Hoya і перед вами з'явиться все Фільтри Hoya. У нас вибрати фототовари найпростіше. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Kenko. З'явилися при виборі Hoya 58mm UX UV Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Відправляємо продукцію в Кременчуці максимально швидко.

Вигляд: захисний (UV);
Оправа: чорна, алюмінієва, тонка;
Покриття: водовідштовхувальне;
Діаметр: 58  мм.