Marumi DHG Lens Protect 72mm

Код товару: 05847
Фото: Marumi DHG Lens Protect 72mm

У наявності

Ціна: 989 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect відноситься до останнього покоління висококласних захисних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi DHG Lens Protect відсікають інфрачервоні промені шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.
Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

Marumi DHG Lens Protect 72mm - в електронному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр за бюджетною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фототовари з каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад Marumi. З'явилися під час підбору Marumi DHG Lens Protect 72mm Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Харкові максимально швидко.