Marumi DHG Lens Protect 72mm

Код товару: 05847
Фото: Marumi DHG Lens Protect 72mm

У наявності

Ціна: 955 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect відноситься до останнього покоління висококласних захисних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi DHG Lens Protect відсікають інфрачервоні промені шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.
Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

Marumi DHG Lens Protect 72mm - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Фільтри фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. З асортименту підберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фототовари з каталогу випускають відомі виробники, наприклад Heliopan. Якщо виникли при купівлі Marumi DHG Lens Protect 72mm Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлений товар можна отримати Олександрії в швидкі терміни.