Marumi DHG Circular PL(D) 46mm

Код товару: С000010325
Фото: Marumi DHG Circular PL(D) 46mm

У наявності

Ціна: 1 600 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D)відноситься до останнього покоління висококласних поляризаційних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтр MarumiDHG Circular PL(D)виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, а також ідеальне нітридне чорніння оправи, розроблене спеціально для цієї серії світлофільтрів, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.

Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D) перетворює поляризоване світло, що утворюється в результаті відбиття від будь-яких неметалевих поверхонь, при цьому насичуючи кольори та підвищуючи контраст зображення, не порушуючи кольору. Цей світлофільтр рекомендується використовувати для зйомки пейзажів, в результаті Ви отримаєте чудове яскраве небо та водну поверхню. Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції в 2 рази.

Світлофільтри Marumi DHG Circular PL(D) виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Незважаючи на це, можна використовувати кришку для об'єктива і зовнішню бленду.

Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

Світлофільтр  Marumi DHG Circular PL(D) підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

 

Marumi DHG Circular PL(D) 46mm - в інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр З вигодами для себе? Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Marumi. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не турбуватися про якість товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад Canon. Виникли при покупці Marumi DHG Circular PL(D) 46mm Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення заберіть у Дніпрі в швидкі терміни.