Boya HM2

Код товару: С000010790
Фото: Boya HM2

У наявності

Ціна: 4 387 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Boya HM2 – кардіоїдний ручний мікрофон, спеціально розроблений для мобільних пристроїв. З аудіокабелями USB Тип-C, USB-A і Lightning, що входять до комплекту, він сумісний з більшістю, смартфонів і планшетів на iOS, Android, Windows ПК і Mac і т.д.
 
 
Завдяки кардіоїдній діаграмі спрямованості він забезпечує фокусування на звуку перед мікрофоном, що ефективно знижує небажаний шум фону. Регулятор підсилення мікрофона та навушників дозволяє користувачам регулювати гучність як на навушниках, так і на мікрофоні, щоб отримати найкращу якість запису залежно від робочих умов.
 
 
  
 
Міні-штатив, що йдуть в комплекті, і різьбове кріплення 3/8” на 5/8” дозволять користувачам робити різного роду записи на столі, такі як відеоблог, пряма трансляція та запис музики, або мікрофон можна встановити на будь-яку професійну мікрофонну стійку з 3/ 8" або 5/8" різьбленням "тато", і він буде ідеальний для запису виступів наживо, мови та студійного запису і т.д.
 
 
 
У нижній частині мікрофона знаходиться роз'єм USB Тип-C, який дозволить використовувати BY-HM2 з різними пристроями через різні кабелі, а також вбудований 3,5 мм вихід для навушників, який дозволить здійснювати моніторинг звуку без затримок. Щоб захистити кабель для навушників та аудіокабелі під час роботи у складних умовах, у комплект включено дуже ефективну захисну насадку для захисту кабелів від пошкоджень.
У комплект входить:
 • BY-HM2 мікрофон
 • USB-кабель Тип-С/Lightning
 • Кабель USB Тип-С/USB-A
 • КабельUSB Тип-С
 • Мікрофонний міні-штатив
 • Різьбове кріплення 3/8” на 5/8”
 • Захисна насадка
 • Посібник користувача

 

 

Boya HM2 - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Мікрофони або інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Мікрофон з вигодами для бюджету Щоб легше було підібрати Мікрофон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Boya і Ви побачите всі необхідні Мікрофони Boya. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, випускають відомі фірми, наприклад Zoom. Якщо виникли при купівлі Boya HM2 Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Фототовари можна отримати в Каменському у стислі строки.

 

Тип: Конденсаторний
Діаграма спрямованості: Кардіоїдна
Частотна характеристика: 20 - 20 000 Гц
Чутливість: -40±3дБ (0дБ=1В/Па@1КГц)
Співвідношення сигнал/шум: 85дБ
Аудіороз'єм: Тип-С
Вихід для навушників: 3,5мм TRS
АЦП: 16біт/24біт
Частота дискретизації: 44,1 КГц, 48 КГц, 96 КГц
Вимоги до живлення: iOS, Android мобільні пристрої та ПК
Розмір: Φ50*225мм
Кабелі в комплекті: USB Тип-С/USB-A
USB Тип-С/Lightning
USB Тип-С/USB Тип-С
Довжина кабелю: 1,2м
Конструкція: Цинковий сплав
Вага: 345г
Температурні умови для роботи: -10 ° C до 55 ° C