Videosolutions VSS-19L Teleprompters (hood, quality mirror AR coated, 19’monitor, foot pedal, software)

Код товару: С000010945
Фото: Videosolutions VSS-19L Teleprompters (hood, quality mirror AR coated, 19’monitor, foot pedal, software)

У наявності

Ціна: 40 661 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 

Телевізійний суфлер VSS-19L побудований за традиційною схемою і призначений для проекції тексту, що читається, на напівпрозоре дзеркало, розташоване перед об'єктивом відеокамери. Текст повністю відображається в напрямку диктора, не потрапляючи у відеосигнал, що формується камерою. Напівпрозоре дзеркало з коефіцієнтом пропускна 70:30 мінімізує двоїння тексту, що відображається за рахунок придушення паразитного відображення від внутрішньої поверхні покриттям антивідблиску (ultraclear glass with anti-reflective coating).

Корпус телесуфлера виготовлений із листової сталі. Конструктивна особливість тубуса дозволяє проводити легку та швидку заміну напівпрозорого дзеркала. відсутня противага. Суфлер балансується положенням точки кріплення несучої платформи до штативної голівки, для чого є набір отворів з відповідним різьбленням. Це суттєво зменшує вагу – можна використовувати штативи з меншою здатністю навантаження. Камерна платформа, також виконана з листової сталі і може легко замінюватися в залежності від камери (ручна або плечова, вагою від 2 до 11 кг.). Телесуфлер у зборі представляє жорстку і надійну конструкцію.

Комплект поставки:

  • тубус з дзеркалом розміром 450х480 мм з покриттям антивідблиску 
  • несуча платформа
  • 19-ти дюймовий кольоровий TFT монітор та кабелі до нього (стандартної довжини)
  • педаль керування з кабелем 10м
  • спеціалізоване програмне забезпечення VSPromer

Videosolutions VSS-19L Teleprompters (hood, quality mirror AR coated, 19’monitor, foot pedal, software) - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Відеомонітори, рекордери або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Відеомонітор, рекордер З вигодами для себе? Щоб правильно підібрати Відеомонітор, рекордер, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Videosolutions і перед вами з'явиться все Відеомонітори, рекордери Videosolutions. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Videosolutions. Якщо з'явилися при купівлі Videosolutions VSS-19L Teleprompters (hood, quality mirror AR coated, 19’monitor, foot pedal, software) Питання можна уточнити у наших фахівців. Транспортуємо продукцію в Харкові у мінімальні терміни.