Boya WMic5-M2

Код товару: С000011391
Фото: Boya WMic5-M2

У наявності

Ціна: 6 400 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Двоканальний бездротовий мікрофон 2,4 ГГц
BOYA WMic5-M2 — це двоканальна бездротова мікрофонна система 2,4 ГГц із Hi-Fi та обробкою та передачею звуку з низьким рівнем шуму для захоплення та передачі чистого, чистого звуку. Складається з одного приймача і двох передавачів. Мікрофон сумісний з цифровими дзеркальними фотоапаратами, відеокамерами та смартфонами. Ідеально підходить для інтерв’ю з двома особами, прямих трансляцій, трансляцій, відеоблогів і YouTube.
 
Передача стабільного сигналу на 60 м
Бездротова мікрофонна система WMic5 використовує передову технологію бездротової передачі сигналу з адаптивним стрибком частоти (AFH), яка автоматично запобігає перешкодам іншим сигналам і забезпечує стабільну передачу сигналу в межах 60 метрів (без перешкод).
 
HD OLED-дисплей на приймачі
Приймач має OLED-дисплей високої чіткості, ви можете перевірити стан сполучення, рівень заряду акумулятора, рівень аудіовходу, режим виведення, гучність та іншу інформацію на екрані, щоб ви могли краще зрозуміти робочий стан мікрофон у будь-який час.
 
Моніторинг у реальному часі та перемикач моно-стерео
Приймач має 3,5-мм роз’єм для монітору для навушників для моніторингу в реальному часі для забезпечення плавного запису. Ви можете перейти на сторінку меню, щоб перемикатися між стерео/моно, щоб задовольнити потреби запису в різних випадках і полегшити постредагування
 
Ультракомпактний дизайн та довгий час роботи
Передавач і приймач надкомпактні, легкі та портативні, їх можна легко закріпити на нашийнику або покласти в кишеню. Час роботи передавача становить 10 годин, а час роботи приймача - до 20 годин, що може задовольнити ваші довгострокові потреби в записі
 
Комплектація Boya WMic5-M2
2x передавач WMic5-TX
1x приймач WMic5-RX
3x USB-C зарядний кабель
2x хутряний вітрозахист
1× 3,5 мм вихідний кабель TRS – TRS для камер
1×3,5 мм вихідний кабель TRS – TRRS для смартфонів
 
 

Boya WMic5-M2 - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Мікрофони фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш електронний каталог abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Мікрофон на кращих умовах. Щоб вам простіше було вибрати Мікрофон, за допомогою фільтрів. Введіть: Boya І Ви побачите перелік з Мікрофони Boya. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість товарів можна не турбуватися. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені найкращими світовими виробниками, наприклад DJI. Виникли при підборі Boya WMic5-M2 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлену продукцію можна отримати в Броварах в швидкі терміни.

Виробник Boya
Діаграма направленості кругова
Призначення Мікрофон петличний
Живлення Вбудована батарея або USB-C
Підключення mini-jack 3.5mm 3-pin TRS, mini-jack 3.5mm 4-pin TRRS
Тип Радіосистема
Частотні характеристики (Гц) 50 Гц - 18 кГц
Чутливість -39 дБ