Godox Cтійка-журавель з мішком, 2м (LB03)

Код товару: С000011614
Фото: Godox Cтійка-журавель з мішком, 2м (LB03)

У наявності

Ціна: 2 992 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Godox LB-03 - це світлова штанга невеликого розміру, що розширює можливості розміщення світла у важкодоступних місцях. Це ідеальний предмет для професійної студійної фотографії, особливо для продуктів та краси.
 
Godox LB-03 використовується в студійній та виїзній фотозйомці, щоб підвісити світло над об'єктом або сценою, яку ви хочете зняти.
 
Довжина стріли становить 2 м, а вага противаги мішка з піском - 4 кг.
 
 

Godox Cтійка-журавель з мішком, 2м (LB03) - в інет-каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Стійки для студійного світла або інші аксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний маркет abcphoto. З каталогу виберіть Стійка за гарною ціною? Щоб правильно підібрати Стійка, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Godox І Ви побачите перелік з Стійки для студійного світла Godox. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Не варто сумніватися як товари. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Manfrotto. Якщо з'явилися при виборі Godox Cтійка-журавель з мішком, 2м (LB03) Питання можна уточнити у наших фахівців. Посилання прийде в Чернігові своєчасно.