Godox Cтійка-журавель з мішком, 2м (LB03)

Код товару: С000011614
Фото: Godox Cтійка-журавель з мішком, 2м (LB03)

У наявності

Ціна: 2 900 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Godox LB-03 - це світлова штанга невеликого розміру, що розширює можливості розміщення світла у важкодоступних місцях. Це ідеальний предмет для професійної студійної фотографії, особливо для продуктів та краси.
 
Godox LB-03 використовується в студійній та виїзній фотозйомці, щоб підвісити світло над об'єктом або сценою, яку ви хочете зняти.
 
Довжина стріли становить 2 м, а вага противаги мішка з піском - 4 кг.
 
 

Godox Cтійка-журавель з мішком, 2м (LB03) - на кращому сайті АВС Фото. Якщо потрібно купити Стійки для студійного світла або інші елементи фотототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-каталог АВС Фото. З каталогу виберіть Стійка З вигодами для себе? Щоб не витрачати час на вибір Стійка, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Godox І Ви побачите перелік з Стійки для студійного світла Godox. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість запчастин можна не переживати. Вироби, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Mircopro. Якщо виникли під час підбору Godox Cтійка-журавель з мішком, 2м (LB03) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Товари отримаєте Кам'янець-Подільському найшвидше.