Godox 260T air-cushioned (100-260см) стійка на пневмоподушці

Код товару: С000013145
Фото: Godox 260T air-cushioned (100-260см) стійка на пневмоподушці

У наявності

Ціна: 1 748 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Стійка складається з трьох секцій (діаметром від 32 до 26 мм) які фіксуються на потрібній висоті масивними затискачами-гвинтами. Для безпеки Вашого обладнання стійка має повітряну амортизаційну систему, яка забезпечує плавне складання стійки на всьому діапазоні довжини. Така амортизація є найбезпечнішою для вашого обладнання серед усіх.
 
Стійка Godox 260Т підходить для різного обладнання, чи то накамерні спалахи, відеосвітло, LED-панелі, чи то студійні спалахи з софтбоксами. 
 
Додатково до цієї стійки можна придбати колеса Godox LSA-06 , які дадуть змогу легко переміщати студією стійку зі встановленим на неї обладнанням. 
 
Характеристики:
Максимальна висота: 260см
Мінімальна висота: 100см
У складеному стані: 95см
Витримує: 5кг
Вага: 1,9 кг.
 
 
 

Godox 260T air-cushioned (100-260см) стійка на пневмоподушці - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Стійки для студійного світла А також інші фототовари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto. З асортименту підберіть Стійка за собівартістю. Щоб вам простіше було вибрати Стійка, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Godox і перед вами будуть Стійки для студійного світла Godox. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість товарів можна не переживати. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими виробниками, наприклад Photex. Якщо з'явилися при підборі Godox 260T air-cushioned (100-260см) стійка на пневмоподушці Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Посилання прийде в Чернігові якомога швидше.

Характеристики:
Максимальна висота: 260см
Мінімальна висота: 100см
У складеному стані: 95см
Витримує: 5кг
Вага: 1,9 кг.