Marumi DHG Super UV Lens Protect 67mm

Код товару: С000011709
Фото: Marumi DHG Super UV Lens Protect 67mm

У наявності

Ціна: 1 848 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

     

 

Світлофільтр Marumi DHG Super UV + Lens protect відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.
 
Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, в тому числі до появи димки при зйомці віддалених об'єктів і зниження різкості знімка.
 
Світлофільтри Marumi DHG Super UV + Lens protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, повністю усуває ультрафіолетові промені з довжиною хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке і контрастне зображення, ідентичне тому, яке бачить людське око.
 
Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру складають менше 0,5% - такі показники роблять світлофільтр Marumi DHG Super UV + Lens protect незамінним для цифрової фотографії.
 
Просвітлення DHG Super має дуже міцний зовнішній захисний шар, який захищає фільтр від подряпин, а також володіє водо- і брудовідштовхуючими ефектом. Будь-які забруднення на світлофільтрі Marumi DHG Super UV + Lens protect легко видаляються за допомогою серветки.
 
Світлофільтри Marumi DHG Super UV + Lens protect виготовлені з надтонкого і міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутним об'єктиви. Оправа і торцева частина світлофільтру покриті спеціальним нітрідним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переотражения.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.
 
 
 

Marumi DHG Super UV Lens Protect 67mm - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно підібрати Фільтри фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад RODENSTOCK. Виникли при виборі Marumi DHG Super UV Lens Protect 67mm Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлений товар можна отримати Броварах в необхідні терміни.

Тип фільтра UV
Діаметр фільтра 67 мм
Матеріал фільтра Оптичне скло
Матеріал оправи Алюміній з тефлоновим покриттям
Товщина оправи 4.2 мм
Тонка оправа Так
Покриття фільтра Двостороннє просвітлення
Гідрофобне покриття Так