Marumi FS PLUS Lens Protect 43mm

Код товару: С000012121
Фото: Marumi FS PLUS Lens Protect 43mm

У наявності

Ціна: 1 194 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Marumi FS PLUS Lens Protect - це нова базова модель протектора з водовідштовхувальним захистом, що добре підходить для тих, кому розумний захист і простота догляду є пріоритетом.
 
Оптичне біле скло з водовідштовхувальними властивостями та захистом від відбитків пальців. Високий коефіцієнт пропускання близько 98,3% (середня швидкість 400-700 нм) Вісім шарів покриття антивідблиску забезпечують коефіцієнт відображення 0,5% (в середньому 420-680 нм). Реалізовано тонку алюмінієву оправу, що дозволяє уникнути віньєтування навіть при використанні ширококутного об'єктива. Зроблено в Японії
 
Фільтр Lens Protect повністю захищає крихкий і дорогий об'єктив камери від пилу, відбитків пальців, подряпин і, що більш важливо, фізичних ударів і пошкоджень, не впливаючи на якість зображення. Багато фотографів встановлюють УФ-фільтр переважно з метою захисту. Однак УФ-фільтр призначений в першу чергу для захисту від ультрафіолетового випромінювання за оптичним значенням. Він забезпечує певний ступінь фізичного захисту, наприклад, запобігає появі подряпин. Ця функція захисту залежить від УФ-захисту. Якщо ви хочете захистити камеру та об'єктив від фізичних пошкоджень або механічних ударів, ви повинні подумати про вибір захисної плівки для об'єктива.
 
У будь-якому випадку для захисту лінз також рекомендується використовувати УФ-захист. Однак очікувати на такий же рівень оптичних переваг від фізичного захисту буде дорожче. Захисні лінзи забезпечують повний захист, але використовуються УФ-фільтри, що враховують місце зйомки та погоду.
 
 
 

Marumi FS PLUS Lens Protect 43mm - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фільтри фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр на кращих умовах. Щоб швидко підібрати Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад Nikon. З'явилися при покупці Marumi FS PLUS Lens Protect 43mm Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари отримаєте Сумах в потрібні терміни.

Назва товару Світлофільтр захисний Marumi FS PLUS Lens Protect
Виробник Marumi
Тип Зашистний
Розмір 43мм