Marumi DHG Lens Protect 82mm

Код товару: С000012132
Фото: Marumi DHG Lens Protect 82mm

У наявності

Ціна: 1 552 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect відноситься до останнього покоління висококласних захисних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi DHG Lens Protect відсікають інфрачервоні промені шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.
Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

Marumi DHG Lens Protect 82mm - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри А також інші елементи фототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-маркет АВС Фото. З каталогу підберіть Фільтр зі знижками? Щоб легше було підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. У нас вибрати фототовари найпростіше. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад Nikon. З'явилися при покупці Marumi DHG Lens Protect 82mm Питання можна задати нашим фахівцям. Фототехніку отримаєте Вінниці в швидкі терміни.