Marumi DHG UV + Lens Protect 95mm

Код товару: С000012120
Фото: Marumi DHG UV + Lens Protect 95mm

У наявності

Ціна: 5 460 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV+Lens Protect  відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.
Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри Marumi DHG UV + Lens Protect  мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% - такі показники роблять світлофільтр Marumi DHG UV+Lens Protect  незамінним для цифрової фотографії.
Світлофільтри Marumi DHG UV + Lens Protect  виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 

Marumi DHG UV + Lens Protect 95mm - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр за бюджетною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка з нашого каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Schneider B+W. Якщо з'явилися при підборі Marumi DHG UV + Lens Protect 95mm Питання можна задати нашим фахівцям. Надсилання проводиться в Тернополі максимально швидко.

Назва товару Світлофільтр Marumi DHG UV + Lens Protect 95mm
Виробник Marumi
Тип Захисний
Розмір 95мм