Marumi 82mm FIT+SLIM MC UV (CL)

Код товару: С000012179
Фото: Marumi 82mm FIT+SLIM MC UV (CL)

У наявності

Ціна: 1 560 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi UV – найпоширеніший захисний фільтр. 
Його основне завдання – затримувати ультрафіолетове випромінювання та усувати «димку» під час зйомки віддалених об'єктів. Світлофільтр Marumi UV затримує максимальну кількість ультрафіолетових променів, тим самим значно підвищуючи якість зображення. Також світлофільтр Marumi UV оберігає дорогу оптику від подряпин, пилу та забруднення. Підходить для жанрової зйомки у яскравий сонячний день, фотографування тварин, рослин, макро, пейзажів у гірській місцевості та на морському узбережжі. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
Marumi FIT + SLIM MC UV - це базова модель УФ-фільтра, що добре підходить для тих, кому не потрібне різке УФ-випромінювання. Marumi FIT+SLIM MC UV - це базова модель ультрафіолетового фільтра з ультратонкою структурою. Сертифіковане японське якісне скло OMG L-41 Sharp cut UV на основі високоякісного оптичного скла Високий коефіцієнт пропускання приблизно більше 98,2% (середня швидкість 400-700 нм). Вісім шарів покриття антивідблиску забезпечують рівень відображення менше 0,6%. (У середньому 420-680 нм). Реалізовано ультратонку алюмінієву рамку, щоб уникнути віньєтування навіть з ширококутним об'єктивом. Надлегке скло та конструкція кріплення. Оптична точність та продуктивність «Зроблено в Японії».
 

Marumi 82mm FIT+SLIM MC UV (CL) - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. З каталогу виберіть Фільтр за бюджетною ціною? Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як товари можна бути впевненими. Вироби, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Nikon. З'явилися під час замовлення Marumi 82mm FIT+SLIM MC UV (CL) Питання можна задати нашим фахівцям. Фототовари можна отримати в Луцьку максимально швидко.

Діаметр 82 мм
Коефіцієнт фільтрації 1,0x
Коефіцієнт пропускання 98,2%
Коефіцієнт відбиття 0,6%
Покриття Низьке відображення
Скло L-41 Sharp Cut UV
Матеріал рами Алюміній
Структура рами Ультратонка рама
Структура рами Матове оздоблення
Структура оправи Кришка об'єктива, що прикріплюється.