K&FConcept 72 mm HMC CPL Blue-Coated, Japan Optics (KF01.1440)

Код товару: С000012974
Фото: K&FConcept 72 mm HMC CPL Blue-Coated, Japan Optics (KF01.1440)

У наявності

Ціна: 932 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      
 
Круговий поляризатор, виготовлений з японського оптичного скла, посилює інтенсивність блакитного піднебіння, зменшує або усуває відблиски.
Багатошарове покриття зменшує відбиття, зменшує відблиски та покращує насиченість.
 
 
Оправа з алюмінієвого сплаву, надтонкий профіль оправи для запобігання віньєтуванню на ширококутних об'єктивах.
Фільтри CPL гарні для неба, води, листя. Вони можуть значно посилити ці природні елементи, надаючи зображенням найкращий зовнішній вигляд.
 

 
 
 
Обертання CPL-фільтра на об'єктиві може кардинально змінити просте зображення.
Тонка рама, щоб не було темних кутів.
 
Поверхня окислена та оброблена піскоструминною обробкою для ефективного запобігання проникненню розсіяного світла.
Рамка трапецієподібної форми з ЧПУ.
 
    
 
 

K&FConcept 72 mm HMC CPL Blue-Coated, Japan Optics (KF01.1440) - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Фільтри та інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за доступною ціною. Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: K&FConcept і Вам будуть запропоновані різні Фільтри K&FConcept. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Heliopan. Якщо виникли при купівлі K&FConcept 72 mm HMC CPL Blue-Coated, Japan Optics (KF01.1440) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари заберіть в Дніпропетровське найшвидше.

Тип фільтра CPL
Діаметр фільтра 72 мм
Матеріал фільтра Оптичне скло
Матеріал оправи Алюміній