Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 43mm

Код товару: 09503
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 43mm

У наявності

Ціна: 560 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

НАБІР КРУПНИМ ПЛАНОМ +1, +2, +4

Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.

Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі).

 

 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 43mm - в надійному інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри А також інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний каталог abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за вигідною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість запчастин можна не переживати. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Marumi. З'явилися під час замовлення Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 43mm Запитайте наших менеджерів. Товари заберіть в Івано-Франківську в швидкі терміни.