Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 77mm

Код товару: 09498
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 77mm

У наявності

Ціна: 2 406 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

НАБІР КРУПНИМ ПЛАНОМ +1, +2, +4

Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.

Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі).

 

 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 77mm - на кращому сайті abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр зі знижками? Щоб запросто підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і Ви побачите список з Фільтри Marumi. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість товарів можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Nikon. Якщо з'явилися при виборі Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 77mm Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення отримаєте Запоріжжі в необхідні терміни.