Marumi DHG Lens Protect 52mm

Код товару: 05842
Фото: Marumi DHG Lens Protect 52mm

У наявності

Ціна: 240 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect відноситься до останнього покоління висококласних захисних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi DHG Lens Protect відсікають інфрачервоні промені шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.
Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

Marumi DHG Lens Protect 52mm - на кращому сайті abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за економною ціною? Щоб максимально просто вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Фільтри Marumi. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість деталей можна не хвилюватися. Товари, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. З'явилися під час замовлення Marumi DHG Lens Protect 52mm Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Надсилання проводиться в Броварах якомога швидше.