Marumi DHG Lens Protect 55 mm

Код товару: 05843
Фото: Marumi DHG Lens Protect 55 mm

У наявності

Ціна: 226 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect відноситься до останнього покоління висококласних захисних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi DHG Lens Protect відсікають інфрачервоні промені шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.
Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

Marumi DHG Lens Protect 55 mm - в інет-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Фільтри або інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр за економною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Hoya. З'явилися при покупці Marumi DHG Lens Protect 55 mm Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототовари можна отримати в Миколаєві в потрібні терміни.