Marumi DHG Lens Protect 55 mm

Код товару: 05843
Фото: Marumi DHG Lens Protect 55 mm

Нема в наявності

Ціна: 247 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect відноситься до останнього покоління висококласних захисних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi DHG Lens Protect відсікають інфрачервоні промені шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.
Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

Marumi DHG Lens Protect 55 mm - у віртуальному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Фільтри Marumi. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Schneider B+W. Виникли при замовленні Marumi DHG Lens Protect 55 mm Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототовари можна отримати в Дніпродзержинське в потрібні терміни.