Marumi DHG Lens Protect 58mm

Код товару: 05844
Фото: Marumi DHG Lens Protect 58mm

У наявності

Ціна: 760 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect відноситься до останнього покоління висококласних захисних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi DHG Lens Protect відсікають інфрачервоні промені шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.
Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

Marumi DHG Lens Protect 58mm - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр вигідно? Щоб легше було підібрати Фільтр, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Marumi і Вам будуть показані всі Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при підборі Marumi DHG Lens Protect 58mm Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлення заберіть у Білій Церкві без затримок.