Cokin P 024 Blue (82B)

Код товару: 13453
Фото: Cokin P 024 Blue (82B)

У наявності

Ціна: 632 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

«Серія P » - найпопулярніша та універсальна серія, яку можна використовувати з будь-якими дзеркальними цифровими та аналоговими камерами 35мм , оскільки 35мм оптика має, як привило, діаметр різьблення від 49 до 82мм . Система P має, як і система A , свій тримач, різьбові адаптери та інші аксесуари.
 

Cokin P 024 Blue (82B) - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Система фільтрів Cokin та інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. Виберіть із каталогу Система фільтрів Cokin за економною ціною? Щоб максимально просто вибрати Система фільтрів Cokin, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Cokin і Ви побачите всі необхідні Система фільтрів Cokin Cokin. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. В якості товарів можна бути повністю впевненими Товари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. Якщо з'явилися при виборі Cokin P 024 Blue (82B) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товари заберіть в Нікополі в потрібні терміни.