RODENSTOCK 55mm UV Digital HR MC

Код товару: 14478
Фото: RODENSTOCK 55mm UV Digital HR MC

У наявності

Ціна: 3 822 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

RODENSTOCK ультрафіолетовий світлофільтр мультипросвітлений Digital HR UV-FILTER MC M49
 
Серія світлофільтрів Rodenstock HR Digital – досконалі Hi-END фільтри останнього покоління. Оптичне скло найвищої якості. Мультипросвітлення з обох боків фільтра. Захист від механічного пошкодження (подряпин). Захист від вологи, жиру та ін. ефект лотоса. Виконані у тонкій оправі (слім). Матеріал оправи латунь (виключає зміну геометрії фільтра незалежно від температури навколишнього середовища). Ідеальні для дорогих надширококутних об'єктивів. Завдяки мультипросвітленню з обох боків фільтр ефективно усуває паразитне відображення від матриці цифрового фотоапарата.
 
RODENSTOCK ультрафіолетовий світлофільтр мультипросвітлений Digital HR UV-FILTER MC
 
Фільтри Rodenstock Digital HR UV практично безбарвні та пропускають видиме світло без перешкод, блокуючи ультрафіолетові промені. Ці промені дають надмірну кількість синього на кольорових знімках і тьмяно-туманного білого в чорно-білих фотографіях, а також можуть спричинити втрату чіткості на знімку. 
Довжини хвиль ультрафіолетового випромінювання коротші, ніж у фіолетових променів і становлять менше 380 нм. Більшість об'єктивів не скориговано на такі довжини хвиль, і тому зображення, відтворене УФ-випромінюванням, може бути не у фокусі із зображенням усіх інших кольорів. В результаті явна втрата різкості на фотознімках, отриманих при повністю відкритій діафрагмі, особливо при зйомці об'єктивами з великою світлосилою. 
Ультрафіолетові фільтри ідеальні при зйомці на великих висотах (наприклад, у горах), біля моря та ін. Зображення виходить яскравим і позбавленим синього відтінку, при цьому перенесення кольорів знімка не порушується.
Кратність ультрафіолетового фільтра дорівнює 1. Це означає, що його використання збільшення експозиції не потрібно. Тому ультрафіолетові фільтри рекомендуються для постійного носіння та застосовуються як захисні. А захищати передню лінзу об'єктива є від чого - це і пил, пісок, краплі дощу, а також відбитки пальців та всілякі механічні пошкодження. Адже світлофільтр набагато легше очистити від усілякого бруду ніж лінзу об'єктива.
Але не всі фільтри однаково корисні і в першу чергу вони мають бути дуже високою якістю. Якщо ви приєднуєте їх до об'єктиву або якимось іншим чином маєте на шляху оптичних променів від об'єкта, вони стають частиною оптичної системи, яка будує зображення. І будь-який дефект фільтра - не паралельність граней, свищуватість, брудні поверхні, стає рівносильним дефекту самого об'єктиву з неминучими втратами різкості, контрасту, дозволу дрібних деталей, які можуть досягати катастрофічних розмірів. (Р. Хеймен, "Світлофільтри").
 
HR скло
 
Скло Rodenstock HR має високий ступінь пропускання видимого світла і має захисний шар, що виключає появу подряпин, а також водовідштовхувальним покриттям, розробленим за принципом квітки лотоса. Завдяки мультипросвітленню з обох боків фільтра ефективно усувається паразитне відображення від матриці цифрового фотоапарата. 
Фільтри Rodenstock HR зменшують рівень ультрафіолетового проміння до 400 нм.
 
Високоякісна оправа
 
Тонка латунна оправа фільтра покрита спеціальним анодним шаром, який унеможливлює появу подряпин. Оправа Rodenstock дозволяє застосовувати світлофільтри не лише зі стандартними об'єктивами, але й без ризику віньєтування із надширококутними об'єктивами.
 
 
 

RODENSTOCK 55mm UV Digital HR MC - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас електронний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб максимально просто підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: RODENSTOCK і перед вами будуть Фільтри RODENSTOCK. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Cokin. Виникли при покупці RODENSTOCK 55mm UV Digital HR MC Запитайте наших фахівців. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Слов'янське в потрібні терміни.

Діаметр різьблення

55 мм

Кратність

1 година

Ослаблення експозиції

ні

Просвітлення

так, двостороннє мультипросвітлення з антивандальним покриттям та захистом від усіляких забруднень.

Матеріал оправи

латунь, тонка із зовнішнім різьбленням, спеціально розроблена для надширококутних об'єктивів.

Особливості

Скло Rodenstock HR має високий ступінь пропускання видимого світла і має захисний шар, що виключає появу подряпин, а також водовідштовхувальним покриттям, розробленим за принципом квітки лотоса.

Додаткові можливості

Завдяки мультипросвітленню з обох боків фільтр ефективно усуває паразитне відображення від матриці цифрового фотоапарата.