Novoflex MagicBall

Код товару: К000000452
Фото: Novoflex MagicBall

У наявності

Ціна: 17 179 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Кульова голова NOVOFLEX MagicBall. Навантаження до 10 кг! Виробництво Німеччина. Офіційна гарантія України 2 роки.

Особливістю є незвичайна конструкція голови. На відміну від класичної кульової голови, шар MagicBall жорстко кріпиться на штативну платформу, а вся конструкція з камерою обертається навколо нього. Це дає кілька важливих переваг. Практично необмежену позиціонування у всіх напрямках з кутом відхилення 120 ° в будь-якій площині. Відкрита конструкція кулі не дає накопичуватися різним забрудненням у вигляді пилу, піску тощо. які можуть зашкодити кулю. Немає необхідності у профілактиці та мастилі кулі, сухе тертя.

Завдяки винятковій якості та точності обробки матеріалів, ця кульова голова може застосовуватися практично у всіх областях фотографії, де в першу чергу необхідні висока швидкодія та точність. Фрикційний механізм дозволяє дуже точно налаштувати роботу голови з обладнанням різної ваги, а поворотна рукоятка моментально одним рухом жорстко зафіксувати його.

 

Novoflex MagicBall - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Штативні головки або інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Штативна головка зі знижками? Щоб вам простіше було підібрати Штативна головка, Скористайтеся навігацією. Введіть: Novoflex і Ви побачите доступні для замовлення Штативні головки Novoflex. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Slik. Якщо з'явилися при виборі Novoflex MagicBall Запитайте наших менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Житомирі без затримок.

Технічні характеристики
 

Висота головки 105 мм
Горизонтальний поворот 360°
Майданчик 55х40 мм
Бічний нахил 120°
Фронтальний нахил 120°
Вага 0,92 кг
Максимальне навантаження до 10 кг
Тип штативної голівки кульова, діаметр кулі 60 мм