Slik SVH-501

Код товару: С000010039
Фото: Slik SVH-501

У наявності

Ціна: 3 861 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Slik SVH-501 являє собою гідравлічну головку компактного розміру, вагою 540 г і здатну витримувати 3.0 кг обладнання в будь-якому положенні, забезпечуючи плавні рухи панорамування і нахилу. Голова забезпечує необхідний опір при русі голови, тому руху на відео будуть плавними, а відстеження об'єктів - простим. Кутова ручка головки може повертатися на 360 градусів для вашої зручності.
 
Головка включає в себе 70-міліметрову швидкознімну пластину типу"Arca". Ручка блокування зручна і велика, до неї легко дістатися при встановленій камері. Головка обладнана висувним запобіжним стопором, який запобігає зісковзування пластини з головки в разі, якщо ви забудете затягнути пластину. Обмежувач безпеки також можна повернути в сторону, щоб використовувати сторонню майданчики типу"Arca".
 
 
 

Slik SVH-501 - на надійному сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Штативні головки або інші аксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Штативна головка на кращих умовах. Щоб легко було підібрати Штативна головка, за допомогою зручної навігації. Введіть: Slik і перед вами відкриються всі необхідні для вас Штативні головки Slik. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад Slik. Виникли при покупці Slik SVH-501 Запитайте нашого менеджера. Товари отримаєте Дніпропетровське якомога швидше.

Призначення Відео
Знімна головка Ні
Тип головки Відео
Робоча висота головки 11 см
Безпечна корисне навантаження 3 кг
Передній нахил -80 ° / + 80 °
Панорамне обертання 360°
Бульбашковий рівень Немає
Контроль тертя Немає
Швидкознімна майданчик Є
Матеріал корпуса Алюміній
Комплектація Штативная головка Slik SVH-501
Майданчик Slik Q.R.S. 6502
Вага 0.5 кг