Novoflex MagicBall Mini

Код товару: К000000454
Фото: Novoflex MagicBall Mini

У наявності

Ціна: 10 205 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Шарова голова NOVOFLEX MagicBall 50. Нагрузка до 5 кг! Виробництво Німеччина. Офіційна гарантія в Україні 2 роки.

Особливістю є незвичайна конструкція голови. У відмінності від класичної шарової голови шар MagicBall жорстко кріпиться на штатну платформу, а вся конструкція з камерою обертається навколо нього. Це дає кілька принципово важливих переваг. Практично необмежене позиціонування у всіх напрямках з кутом відхилення 120° у будь-якій плоскості. Відкрита конструкція шару не дає скаплитися різними забрудненнями у вигляді пилу, піски і т.д. которые могут повредить шар. Немає необхідності в профілактиці і змазки шару, сухое тренування.

Завдяки виключно якості і точності обробки матеріалів, ця шарова голова може застосовуватися практично на всіх фотографіях, де в першу чергу необхідні висока швидкість дії і точність. Фрикційний механізм дозволяє дуже точно налаштувати роботу голови з обладнанням різного веса, а поворотна рукоятка моментально, одним рухом жорстко зафіксувати його.

 

Novoflex MagicBall Mini - у віртуальному магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Штативні головки або інші фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-маркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Штативна головка з хорошими знижками. Щоб легко було підібрати Штативна головка, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Novoflex і Ви побачите, які доступні для замовлення Штативні головки Novoflex. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не перейматися якістю товарів. Товари, які можна замовити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Benro. Виникли при підборі Novoflex MagicBall Mini Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення можна забрати в Рівному без затримок.

Технічні характеристики
 

Висота головки 75 мм
Горизонтальний поворот 360°
Площадка 45х30 мм
Бічний нахил 120°
Фронтальний нахил 120°
Вага 0,33 кг
Максимальне навантаження до 5 кг
Тип штатної головки шарова, діаметр шара 40 мм