Kenko MC Protector 37mm

Код товару: С000003586
Фото: Kenko MC Protector 37mm

У наявності

Ціна: 292 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Захистіть ваш об'єктив
 
Оптично-чистий світлофільтр високої якості, який не впливає на колірний баланс зображення та якість роботи об'єктива, а лише оберігає передній оптичний елемент лінзи від фізичних пошкоджень та забруднення.
Завдяки чудовим характеристикам фільтр стане чудовим рішенням для постійного використання.
Kenko MC PROTECTOR захистить оптику від подряпин, бруду, плям, відбитків пальців, мікрочастинок пилу, вологи та інших факторів, які можуть становити серйозну загрозу для просвітлюючого шару дорогої оптики.
Чистити його набагато простіше, ніж лінзу об'єктива, а заміна пошкодженого світлофільтра обійдеться значно дешевше, ніж покупка або ремонт оптики.
 
- MC - Мультипросвітлення скорочує можливість появи паразитних світлових явищ, викликаних відбитим від поверхні матриці світлом.
- BAF - Алюмінієва оправа з чорною матовою поверхнею не викликає бічних відбитків.
- BRG - На торець скла, що використовується в серії PRO1D, нанесено спеціальне вугільне чорне покриття, яке знижує ризик виникнення відбиття від торцевої поверхні скла.
- LPF - Вузька оправа дозволяє використовувати фільтр із ширококутними об'єктивами, не викликаючи ефекту віньєтування. Кришка об'єктива може надягати прямо на фільтр.
- KEF - Зубчаста поверхня оправи забезпечує надійний ухват пальців за оправу, що дозволяє швидше надягати та знімати фільтр з об'єктива.
- UVC - Пластиковий кейс захищає поверхню фільтра від ультрафіолетових променів, продовжуючи тим самим термін служби вашого фільтра.
- Виробництво Філіппіни.
 

Kenko MC Protector 37mm - в електронному маркеті abcphoto. Якщо потрібно вибрати Фільтри або інші аксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр вигідно? Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Kenko і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Kenko. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вироби, які можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Marumi. З'явилися під час підбору Kenko MC Protector 37mm Питання можна уточнити у наших менеджерів. Фототехніку отримаєте Чернігові якомога швидше.

Діаметр, мм
37
Матеріал оправи
Алюміній
Товщина оправи, мм
4.2
Просвітлення
Мультипросвітлення MC
Рівень просвітлення
4
Світловідображення
1% і менше
Скло
Оптичне скло
UV-cut ефект
Ні
Товщина скла, мм
2.0
Колір скла
Безбарвний (цілком прозорий)
Чорнення грані скла
+