Kenko 55mm E-CPL

Код товару: С000003567
Фото: Kenko 55mm E-CPL

У наявності

Ціна: 592 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Підсилює колірну гаму та контраст
 
Даний світлофільтр необхідно використовувати для усунення небажаних відбитків та відблисків. Також з його допомогою можна підвищити насиченість кольору фото, наприклад, зробити темніше синій колір неба, щоб виділити білі хмари, або усунути небажані відображення і відблиски від неметалічних поверхонь, зокрема води або скла.
Фільтр також збільшує контрастність пейзажу за наявності атмосферного серпанку. Модель C-PL не змінює загальний колірний баланс знімка і підходить для використання з сучасними дзеркальними фотокамерами, в системі фокусування яких використовуються напівзеркала, що викликають поляризацію світла.
Компенсація експозиції: 3-4, 1 2/3 або 2 ступені.

 

- DMC - Цифрове мультипросвітлення скорочує можливість появи паразитних світлових явищ, викликаних відбитим від поверхні матриці світлом.
- BAF - Алюмінієва оправа з чорною матовою поверхнею не викликає бічних відбитків.
- BRG - На торець скла, що використовується в серії PRO1D, нанесено спеціальне вугільне чорне покриття, яке знижує ризик виникнення відбиття від торцевої поверхні скла.
- LPF - Вузька оправа дозволяє використовувати фільтр із ширококутними об'єктивами, не викликаючи ефекту віньєтування. Кришка об'єктива може надягати прямо на фільтр.
- KEF - Зубчаста поверхня оправи забезпечує надійний ухват пальців за оправу, що дозволяє швидше надягати та знімати фільтр з об'єктива.
- UVC - Пластиковий кейс захищає поверхню фільтра від ультрафіолетових променів, продовжуючи тим самим термін служби вашого фільтра.

Kenko 55mm E-CPL - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Kenko і Ви побачите всі необхідні Фільтри Kenko. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Всі фототовари з каталогу створені перевіреними компаніями, наприклад Tamron. Якщо з'явилися при підборі Kenko 55mm E-CPL Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототехніку отримаєте Олександрії у мінімальні терміни.

Діаметр, мм
55
Матеріал оправи
Алюміній
Товщина оправи, мм
5
Просвітлення
Цифрове мультипросвітлення DMC
Рівень просвітлення
4
Світловідображення
1% і менше
Скло
Оптичне скло
UV-cut ефект
Ні
Товщина скла, мм
2.4
Колір скла
Сірий
Чорнення грані скла
Є