Kenko PRO1 D R-Cross Screen 55mm

Код товару: С000004035
Фото: Kenko PRO1 D R-Cross Screen 55mm

У наявності

Ціна: 308 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Kenko PRO1D R-CROSS SCREEN 55mm (235570) Промінь фільтра R-CROSS SCREEN додає до особливо сильних джерел світла на зображенні 4-х променеві "зірочки", надаючи знімку романтичну атмосферу. Фільтр ефективний для нічних зйомок із безліччю джерел світла у кадрі.
 
Дозволить Вам створити ефектні «зірки» навколо будь-якого точкового джерела світла, що потрапив у кадр. На поверхні скла світлофільтрів серії R-CROSS витравлено мініатюрні паралельні та перпендикулярні лінії, які прикрашають кожне джерело світла у кадрі чотирма (фільтр R-Cross Screen) променями.


 

Kenko PRO1 D R-Cross Screen 55mm - на сайті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. З асортименту підберіть Фільтр зі знижками? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Kenko і перед вами з'явиться Фільтри Kenko. Як бачите, все досить просто. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Hoya. Якщо з'явилися при купівлі Kenko PRO1 D R-Cross Screen 55mm Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлення отримаєте Запоріжжі в швидкі терміни.

Модель
PRO1D R-CROSS SCREEN 55mm
Артикул
235570
Виробник
Kenko
Тип
променевий
Діаметр різьблення
55 мм
Корекція кольору
ні