Kenko PRO1 D R-Cross Screen 62mm

Код товару: С000004037
Фото: Kenko PRO1 D R-Cross Screen 62mm

У наявності

Ціна: 362 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Kenko PRO1D R-CROSS SCREEN 62mm (235570) Променевий фільтр R-CROSS SCREEN додає до особливо сильних джерел світла на зображенні 4-х променеві "зірочки", надаючи знімку романтичну атмосферу. Фільтр ефективний для нічних зйомок із безліччю джерел світла у кадрі.
 
Дозволить Вам створити ефектні «зірки» навколо будь-якого точкового джерела світла, що потрапив у кадр. На поверхні скла світлофільтрів серії R-CROSS витравлено мініатюрні паралельні та перпендикулярні лінії, які прикрашають кожне джерело світла у кадрі чотирма (фільтр R-Cross Screen) променями.


 

Kenko PRO1 D R-Cross Screen 62mm - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри А також інші елементи фототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto. Виберіть із асортименту Фільтр вигідно? Щоб максимально просто вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою. Введіть: Kenko і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Kenko. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Kenko. З'явилися під час замовлення Kenko PRO1 D R-Cross Screen 62mm Запитайте наших фахівців. Замовлення заберіть у Києві найшвидше.

Модель
PRO1D R-CROSS SCREEN 62mm
Артикул
235570
Виробник
Kenko
Тип
променевий
Діаметр різьблення
62 мм
Корекція кольору
ні