Marumi DHG ND16 77mm

Код товару: С000007734
Фото: Marumi DHG ND16 77mm

У наявності

Ціна: 1 891 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ім'я Marumi дуже добре відоме більшості фотографів. Світлофільтри  Marumi  для об'єктивів – це символ технічної досконалості, якості виготовлення та зручності у використанні. Серія  DHG ND  – включає різноманітні фото фільтри нейтральної щільності для будь-яких об'єктивів. Їхнє основне призначення – зменшення об'єму яскравого світла, що потрапляє через об'єктив на матрицю фотокамери. Застосовуючи нейтральні фільтри серії DHG, фотограф може контролювати кількість світла та регулювати швидкість затвора. Такі фільтри дуже ефективні у запобіганні засвіченню, яка може виникнути при перетримці експозиції, а також мінімізації зниження якості цифрового знімка зображення, викликаного надмірним затемненням лінзи діафрагмою.

Широкий діапазон параметрів щільності (8, 16, 32, 64) сприяє повному контролю інтенсивності та кількості світлового потоку та забезпечення повільнішої швидкості затвора. Застосування ND світлофільтрів серії DHG дозволяє отримувати чудові фото з малою глибиною різкості при яскравому освітленні, зберігаючи при цьому всю кольорову гаму оригінального кадру.

Для забезпечення високої якості знімків компанія Marumi застосовує під час виготовлення своїх фільтрів такі передові технології:

- Blackened Outer Rim of Glass (спеціальне антивідблискне зачорніння краю лінзи фільтра)

- Dynamic Coating (багатошарове покриття, що поглинає залишкове відбиття світла)

- Satin Finish (матове напилення, що мінімізує відблиски)

Обід світлофільтра має ультратонке виконання та тефлонову насічку для надійного хвату.

Досвідчені фотографи рекомендують фільтри  Marumi GHG ND  для зйомок пейзажів, гірських річок, водоспадів та морських сцен.

 

 

Marumi DHG ND16 77mm - в онлайн-супермаркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб легше було підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Marumi. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість товарів можна не хвилюватися. Товари, які можна замовити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Marumi. Виникли при замовленні Marumi DHG ND16 77mm Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення заберіть у Костянтинівці в потрібні терміни.

Виробник Марумі
Тип фільтра Нейтрально сірий
Діаметр фільтра 77 мм
Пропускання світла н.д.