Marumi DHG ND8 49mm

Код товару: С000008999
Фото: Marumi DHG ND8 49mm

У наявності

Ціна: 1 040 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Розглянутий світлофільтр Marumi DHG ND8 49mm зменшує обсяг світлового потоку, що проходить через об'єктив без зміни колірного балансу, і ви можете навмисно контролювати витримку і значення діафрагми. Він дозволяє збільшити витримку на 3 ступені. Це дозволяє використовувати його в різних сценаріях, наприклад, щоб створити динамічну експресію за допомогою тривалої витримки, а також для запобігання пересвіткам, викликаним довгою витримкою.
 
Що це означає? Буквально, фільтр нейтральної густини Marumi DHG ND8 49mm на тривалих витримках нерухомі об'єкти залишає різкими, а рухомі – розмитими. Особливо ефектно виглядає зображення водоспаду, швидких гірських річок, морської гладіні.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування даного фільтра дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Матриці цифрових камер перетворять світло на електричні сигнали. Тому різні світлові спотворення, наприклад, внутрішні відбиття світла в об'єктиві, відблиски від сонця або від спалаху безпосередньо і дуже впливають на якість зображення. Серія DHG може мінімізувати ці явища і максимально збільшити продуктивність вашого об'єктива.
 
Фільтр серії DHG виконаний з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. Він використовує ультра-тонкий каркас, який запобігає віньєтуванню. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND8 - 3 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 

Marumi DHG ND8 49mm - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. З асортименту виберіть Фільтр вигідно? Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фототовари, які можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Tamron. Виникли при покупці Marumi DHG ND8 49mm Питання можна уточнити у наших фахівців. Відправляємо продукцію в Вінниці в швидкі терміни.

Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
49 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий