Boya M3

Код товару: С000009752
Фото: Boya M3

У наявності

Ціна: 1 544 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Boya BY-M3 є USBType-C петличним мікрофоном, який спеціально розроблений для смартфонів Android, планшетів, iPadPro, MacPC з аудіороз'ємом USB Type-C.

Крім повсякденного відеозапису, прямої трансляції, Boya BY-M3 також сумісний з більшістю аудіо додатків для запису вокалу та музики.

Маючи всеспрямовану діаграму спрямованості та оснащений затискачем, BY-M3 зможе ефективно зменшити небажаний шум фону, забезпечуючи високоякісний звукозапис на мобільні пристрої.

Boya M3 - в інет-магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Мікрофони А також інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Мікрофон на кращих умовах. Щоб легко було підібрати Мікрофон, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Boya і перед вами з'явиться Мікрофони Boya. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари з каталогу створені відомими компаніями, наприклад Zoom. З'явилися при покупці Boya M3 Запитайте наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Чернівцях у стислі строки.

Вихід:USBТип-С роз'єм

Чутливість: -40+/-3дБ (0дБ=1В/Па, на 1КГц)

Діаграма спрямованості: Всеспрямована

Співвідношення сигнал/шум: 75дБ SPL

Частота дискретизації: 16 біт/48 КГц

Частотна характеристика: 50Гц – 20КГц

Вимоги до живлення: Через USBТип-С пристрій

Довжина кабелю: 6м

Вага: 44,5г

Комплектація :

BY-M3 петличний мікрофон

Поролоновий вітрозахист

Затискач на одяг

Липучка

Сумочка для перенесення

Посібник користувача

Гарантія 12 місяців