Boya M3

Код товару: С000009752
Фото: Boya M3

У наявності

Ціна: 1 648 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Boya BY-M3 є USBType-C петличним мікрофоном, який спеціально розроблений для смартфонів Android, планшетів, iPadPro, MacPC з аудіороз'ємом USB Type-C.

Крім повсякденного відеозапису, прямої трансляції, Boya BY-M3 також сумісний з більшістю аудіо додатків для запису вокалу та музики.

Маючи всеспрямовану діаграму спрямованості та оснащений затискачем, BY-M3 зможе ефективно зменшити небажаний шум фону, забезпечуючи високоякісний звукозапис на мобільні пристрої.

Boya M3 - в каталозі abcphoto. Якщо потрібно придбати Мікрофони А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Мікрофон за собівартістю. Щоб запросто підібрати Мікрофон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Boya і Ви побачите список з Мікрофони Boya. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість товарів можна не турбуватися. Вироби, які можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Godox. Якщо виникли під час підбору Boya M3 Питання можна прояснити у наших фахівців. Товари заберіть в Івано-Франківську у стислі строки.

Вихід:USBТип-С роз'єм

Чутливість: -40+/-3дБ (0дБ=1В/Па, на 1КГц)

Діаграма спрямованості: Всеспрямована

Співвідношення сигнал/шум: 75дБ SPL

Частота дискретизації: 16 біт/48 КГц

Частотна характеристика: 50Гц – 20КГц

Вимоги до живлення: Через USBТип-С пристрій

Довжина кабелю: 6м

Вага: 44,5г

Комплектація :

BY-M3 петличний мікрофон

Поролоновий вітрозахист

Затискач на одяг

Липучка

Сумочка для перенесення

Посібник користувача

Гарантія 12 місяців