Boya BY-MA2

Код товару: С000010362
Фото: Boya BY-MA2

У наявності

Ціна: 1 274 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Boya BY-MA2 – це 2-канальний аудіомікшер XLR, призначений для цифрових дзеркальних фотоапаратів, відеокамер та інших пристроїв. Оснащений 3,5-мм аудіороз'єм TRS. BY-MA2 має 2 аудіовходи XLR, які дозволяють використовувати 2 зовнішні приймачі бездротового мікрофона XLR або мікрофони гармату XLR. BY-MA2 допоможе покращити якість звуку вбудованого мікрофона та якість звуку на відеокамерах або дзеркальних фотокамерах.

 

BOYA BY-MA2 також має вбудований комбінований роз'єм 6,35 мм, який дозволяє використовувати музичні інструментальні входи, наприклад гітара або інші інструменти з вихідним роз'ємом 6,35 мм. BY-MA2, оснащений стандартною штангою 19 мм, може бути легко прикріплений до будь-якої камери, оснащеної штангою 19 мм. У комплект входить адаптер для стрижня з болтом на 15 мм, який дозволяє йому бути сумісним з будь-якими клітинами зі стрижнем 15 мм. Внизу, він має 3 стандартні 1/4 "-20 внутрішніх різьблень, які дозволяють підключати цей аудіомікшер до будь-яких каркасів камери (з 1/4 отворами для приладдя) за допомогою гвинта 1/4 ”-20, або він може бути розташований на гарячому башмаку цифрових дзеркальних фотоапаратів відразу після того, як адаптер для холодного черевика буде правильно встановлений.

 

 

 

Boya BY-MA2 - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Мікрофони А також інші фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш електронний каталог abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Мікрофон за економною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Мікрофон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Boya і Ви побачите доступні для замовлення Мікрофони Boya. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість товарів можна не турбуватися. Товари, які можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Boya. Якщо з'явилися при підборі Boya BY-MA2 Питання можна прояснити у наших фахівців. Фототехніку отримаєте Краматорську без затримок.

  • Кільце для кріплення 19 мм. Для встановлення мікшера на будь-який
  • Опорна стійка для камери 19 мм
  • Кільце для кріплення 15 мм. Для встановлення мікшера на будь-який опорній стійкці для камери 15 мм
  • Перемикачі XLR1/MIX/XLR2
  • Адаптер для кріплення холодного черевика
  • Пасивна робота
  • Лите алюмінієве шасі