Boya PB25

Код товару: С000010796
Фото: Boya PB25

У наявності

Ціна: 4 301 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

BOYA BP25 - телескопічний карбоновий монопод з XLR роз'ємом, що забезпечує від 1м до 2.5м розширення для вашого мікрофона. Він може використовуватися операторами для підключення мікрофона або інших аксесуарів для таких додатків, як широкомовне телебачення, фільми, збір електронних новин, польові роботи і багато іншого.
У нього є різьблення 1/4”, адаптер 3/8” та адаптер 5/8”, який входить у комплект поставки для забезпечення сумісності з широким діапазоном кріплень. Конструкція з вуглецевого армованого волокна дуже довговічна, залишаючись надзвичайно легким і зручним навіть при екстремальних температурах. Легка конструкція зменшує втому під час роботи під час тривалих сеансів.
Має внутрішній спіральний кабель та XLR-з'єднанням в основі. Загалом три секції з вуглецевого волокна від 1 м до 2,5 м легко зберігатимуть у будь-якому корпусі стандартного обладнання. Система зчеплення із цанговим замком фіксує кожну секцію на місці для ще більшої надійності.
 

Boya PB25 - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Мікрофони або інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto. З асортименту виберіть Мікрофон зі знижками? Щоб правильно вибрати Мікрофон, скористайтеся зручною системою. Введіть: Boya і Вам будуть запропоновані різні Мікрофони Boya. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фототовари, представлені у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Saramonic. Виникли при виборі Boya PB25 Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Запоріжжі якомога швидше.

 

  • Три секції регулюють довжину стріли від 1 м до 2,5 м
  • Використовує стандартне кріплення 1/4", а також адаптер 3/8" та 5/8"