Boya BY-C01

Код товару: С000010797
Фото: Boya BY-C01

У наявності

Ціна: 233 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      
Адаптер Boya BY-C01 – універсальний компактний алюмінієвий кронштейн для зручного об'єднання в єдину систему камери та мікрофона або інших аксесуарів.
Конструкція оснащена роз'ємом "холодний черевик", двома отворами 1/4" для фіксації кронштейна на штативі або стійці, а також гвинтом 1/4" з можливістю регулювання по довжині кронштейна в діапазоні 7 см.
 
 

Boya BY-C01 - на надійному сайті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Мікрофони або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Мікрофон за прийнятною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Мікрофон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Boya І Ви побачите перелік з Мікрофони Boya. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. В якості товарів сумнівів бути не може Вироби, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Godox. Виникли при підборі Boya BY-C01 Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлений товар можна отримати Одесі найшвидше.

Матеріал: алюмінієвий сплав;
Колір чорний;
Модель: BY-C01
Тип: мікрофонний кронштейн;
Додатковий холодний черевик: 1/4 дюйми;
Розмір: 16х3х2, 5 см;
Вага виробу: 54 г.