Boya BY-C01

Код товару: С000010797
Фото: Boya BY-C01

У наявності

Ціна: 246 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      
Адаптер Boya BY-C01 – універсальний компактний алюмінієвий кронштейн для зручного об'єднання в єдину систему камери та мікрофона або інших аксесуарів.
Конструкція оснащена роз'ємом "холодний черевик", двома отворами 1/4" для фіксації кронштейна на штативі або стійці, а також гвинтом 1/4" з можливістю регулювання по довжині кронштейна в діапазоні 7 см.
 
 

Boya BY-C01 - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Мікрофони або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний маркет abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Мікрофон за прийнятною ціною? Щоб правильно підібрати Мікрофон, за допомогою навігації. Введіть: Boya і перед вами з'явиться Мікрофони Boya. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не думати про якість товарів. Товари, які можна замовити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад DJI. З'явилися під час замовлення Boya BY-C01 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Посилання прийде в Кам'янець-Подільському в швидкі терміни.

Матеріал: алюмінієвий сплав;
Колір чорний;
Модель: BY-C01
Тип: мікрофонний кронштейн;
Додатковий холодний черевик: 1/4 дюйми;
Розмір: 16х3х2, 5 см;
Вага виробу: 54 г.