Sony A6400 Kit 16-50 Silver

Код товару: С000011107
Фото: Sony A6400 Kit 16-50 Silver

У наявності

Ціна: 40 805 36 967 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фотоапарат SONY Alpha a6400 + 16-50 – творча зйомка без меж

Широкі функціональні можливості (розумна система автофокусування по очах об'єкта, відстеження в режимі реального часу, опція зйомки серій фотографій та відеороликів в інноваційній роздільній здатності 4К), а також продуктивний процесор BIONZ X фотоапарата від Sony дозволяють повною мірою розкрити творчий потенціал і насолоджуватися кожним .

Швидке сенсорне фокусування високої точності

Завдяки сучасній системі фокусування всього за 0,02 секунди фотоапарат виявляє ключовий об'єкт експозиції та стежить за його пересуваннями, зберігаючи чіткість і різкість кадру.

Система фазового фокусування: до 425 пікселів

Однією з головних переваг фотоапарата є широка зона фокусування, яка займає до 85% основного зображення. Ця особливість дозволяє підвищити якість відстеження динамічних сюжетів – об'єкти, що рухаються, наче «обволікаються» точками фокусування, завдяки чому вдається максимально точно передати їх контури без розмиття.

Можливості серійної зйомки

Всього за одну серію за допомогою фотоапарата SONY Alpha a6400 можна відзняти до 116 фотографій, які зберігаються в растровому форматі JPEG або до 46 - в професійному форматі RAW. При цьому лише за 1 секунду швидкий графічний процесор пристрою дозволяє зробити 11 знімків.

Серійна зйомка SONY Alpha a6400

Функція відстеження (по очах та режимі реального часу), а також практично безшумний затвор дозволяють знімати серії (з частотою по 8 кадрів за кожну секунду) в умовах абсолютної тиші.

Система інтелектуального відстеження

Система штучного інтелекту, на базі якої працює фотоапарат Соні, гарантує високу швидкість обробки даних для розпізнавання та відстеження фігур, що швидко рухаються.

Фокус по очах

Fast Hybrid AF вміє розпізнавати обличчя людей та фокусуватися саме на їхніх очах. Для швидкого фокусування на очах об'єкта не потрібно виконувати жодних додаткових дій – достатньо запустити стандартний процес зйомки та клацнути затвором. При цьому для точного фокусування по очах не потрібно навіть високоякісного освітлення – АФ у реальному часі розпізнає очі навіть за неповної видимості обличчя або високої швидкості пересування об'єкта.

Можливість вибору ока для фокусування

Для користувачів доступна можливість самостійної установки налаштувань фокусування: фотоапарат може фокусуватися на правому, лівому оці або автоматично вибирати, куди навести фокус. Автоматичне фокусування – найкраще рішення в умовах екстремальної або динамічної зйомки.

Стабільне фокусування навіть у русі

Стабільність системи АФ особливо важлива у процесі екстремальної зйомки чи зйомки об'єктів у русі. Завдяки точній системі відстеження SONY Alpha a6400 може використовуватися під час зйомки спортивних заходів, концертів, фестивалів або в умовах дикої природи.

Інноваційна система розпізнавання динамічних об'єктів

Розпізнавання ключових об'єктів у кадрі відбувається за такими параметрами:

- Дані про колірні характеристики об'єкта;

- Точну відстань від об'єктива до об'єкта;

- показники яскравості та контрастності зображення;

- інформація про очі та особливості особи (якщо йдеться про живий об'єкт).

Система розпізнавання об'єктів, що рухаються на SONY Alpha a6400

Фокусування на відстані

У разі зйомки віддаленого об'єкта фотоапарат спочатку розпізнає все його тіло, а вже після фокусується на очах (при цьому область фокусування плавно переміщається від обличчя до очей залежно від динаміки об'єкта).

Touch Pad, Touch Focus, Touch Shutter та Touch Tracking

Система сенсорного відстеження ідеально підходять як для фото-, так і для відеозйомки. Алгоритм сенсорного фокусування простий: для вказівки зони фокусування достатньо одиничного тапа на сенсорному 3” екрані пристрою. Істотно спрощують процес експлуатації фотоапарата та функції сенсорного фокусування (і переміщення фокусу), сенсорної активації затвора та запуску системи розумного відстеження об'єктів.

Високий ступінь деталізації

Якісний ГПУ і велика матриця гарантують відмінну передачу кольору, реалістичність і високу чіткість знімків, зроблених навіть в умовах слабкого освітлення.

24.2-мегапіксельна CMOS матриця пристрою

Класична матриця формату APS-C на 24,2 Мп оснащена проводкою з міді, а також оновленою та вдосконаленою технологією обробки цифрового сигналу. Розширені можливості захоплення світла забезпечують оптимальну роздільну здатність та точність відображення текстур.

Чіткість та контрастність навіть при мінімальному освітленні

Значення вдосконаленої світлочутливості може досягати до ISO 32000 у режимі зйомки відеороликів та до ISO 102400 у стандартному режимі зйомки. Це означає, що Alpha a6400 виграє у своїх попередників за показниками якості зображень навіть за недостатнього освітлення.

Реалістичність

Вбудовані технології обробки знімків забезпечують їхню максимальну реалістичність, тому Alpha a6400 ідеально передає відтінки шкіри та тону природних об'єктів (наприклад, рослин).

Широкі можливості зйомки відео в Ultra HD

За допомогою відеокамери Alpha a6400 можна:

- записувати відео в інноваційному форматі 4K;

- створювати відео в HDR (HLG);

- експериментувати з параметрами S-Log та S-Gamut;

- знімати у сповільненому та прискореному режимі.

Детальніше про відеозйомку

Фотоапарат підтримує функцію уповільнення (максимально уповільнити відео можна в 5 разів) та прискорення (у 60 разів) відеоряду. Також знімати відео можна у стандартному режимі зі швидкістю до 120 кадрів/с та уповільнювати чи прискорювати їх вже на етапі постобробки.

Можливість інтервальної зйомки

Інтервальна відеозйомка ідеально підходить для відстеження динаміки зміни конкретних сцен (наприклад, зйомка процесу росту квітки або дозрівання плода). Така зйомка дозволяє робити послідовні кадри з однаковим часовим інтервалом між ними та надалі «збирати» їх у повноцінний відеоряд.

Поворотний рідкокристалічний екран

Бездзеркальна фотокамера має дисплей, кут повороту якого становить 180 градусів. Наявність такого екрану дозволяє тримати фотопарат у процесі зйомки, робити своєрідні селфи та використовувати інноваційні функції пристрою.

Індивідуальний вибір параметрів

Здійснити налаштування камери можна у відповідному розділі її простого та зрозумілого меню. Наявність елементів керування забезпечує швидкий доступ до будь-якої з 89 доступних інноваційних функцій фотоапарата. При цьому в розділі My Menu можна зберегти до 30 пунктів, що найчастіше використовуються. Опція My Dial дозволяє налаштувати дисковий перемикач.

Завдяки візуалізації всього цього достатку на екрані можна побачити всі налаштування для кожної кнопки.

Sony A6400 Kit 16-50 Silver - на кращому сайті АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фотоапарати А також інші фототовари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фотоапарат за доступною ціною. Щоб вам простіше було вибрати Фотоапарат, за допомогою фільтрів. Введіть: Sony і Вам будуть запропоновані різні Фотоапарати Sony. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, випускають відомі виробники, наприклад Panasonic. Виникли при виборі Sony A6400 Kit 16-50 Silver Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Відправляємо продукцію в Кропивницькому у мінімальні терміни.

Тип фотокамери «бездзеркальна» (MILC)
Матриця
Тип матриці КМОП (CMOS)  / процесор Bionz-X /
Розмір матриці APS-C
Повна кількість МП 25
Ефективне число МП 24
Максимальний розмір знімка 6000x4000 пікс
Світлочутливість (ІSO) 100-25600  / у деяких режимах можливе підняття ISO до 51200 /
Запис у RAW-форматі
Об'єктив
Кріплення (Байонет) Sony E
Світлосила f/3.5 - f/5.6
Фокусне відстань 16 – 50 мм
Оптичне збільшення 3.1
Ручна фокусування
Стабілізація зображення Відсутнє
Система автофокусування TTL
Крапок фокусування 425 шт
Зйомка фото
HDR
Вимір балансу білого
Експокорекція ± 5 EV, з кроком 1/2 або 1/3 EV
Автобрекетинг  / ± 5 (3, 5 кадрів в 1/3 EV, 1/2 EV, 2/3 EV, 1 EV, 2 кроки EV) /
Режими експозиції автоматичний
пріоритет витримки
пріоритет діафрагми
ручний режим
Система виміру експозиції точкова
центрозважена
матрична (оцінна)
Зйомка відео
Зйомка HD (720) 1280x720 пікс 25 к/с
Зйомка Full HD (1080) 1920x1080 пікс 120 к/с
Зйомка Ultra HD (4K) 3840x2160 пікс 30 к/с
Формати запису файлів MP4, AVCHD, XAVC S  /H.264/
Ручне фокусування відео
Порти підключення HDMI  /micro/
аудіовхід мікрофона
Фокусування
Режими автофокусу один знімок
стежить
по обличчю
по посмішці
Сенсорна фокусування
Видошукач та затвор
Видошукач електронний  / 2359 тис точок /
Кроп видошукача 0.7 x
Охоплення кадру 100%
Витримка 30 - 1/4000 с  / відеозйомка від 1/4000 до 1/4 (1/3 кроку), до 1/60 у режимі АВТО (до 1/30 у режимі автоматичного повільного затвора) /
Серійна зйомка 11 кадр/с
Тип затвора електронний/механічний
Автоспуск  / 2, 10 секунд, можлива безперервна зйомка до 3, 5 кадрів за серію /
Дисплей
Діагональ дисплея 3 ''
Розширення дисплея 921 тис. пікс
Сенсорний екран
Поворотний дисплей
Акселерометр
Пам'ять та комунікації
Типи карт пам'яті SD, SDHC, SDXC  / MS Pro Duo, MS Pro-HG Duo, MS Pro-HG HX Duo /
Комунікації Wi-Fi
Bluetooth
NFC-чіп
керування зі смартфона
Спалах
Вбудована спалах
Діапазон застосування 6 м
Підключення зовнішнього спалахи
живлення
Тип харчування Акумулятор
Модель акумулятора NP-FW50
Місткість акумулятора 1080 мАг
Знімків на заряді 410 шт
Загальне
Модель зарядного пристрої BC-QM1
Модель пульта/синхронізатора RM-VPR1, RMT-DSLR2
Матеріал корпуси алюміній/пластик
Габарити (ШхВхТ) 120х67х60 мм
Вага 403 г