Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 72mm

Код товару: 09499
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 72mm

У наявності

Ціна: 2 230 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

НАБІР ВЕЛИКИМ ПЛАНОМ +1, +2, +4
Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.
Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі).
 
 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 72mm - в каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас електронний каталог abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Фільтр за доступною ціною. Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Marumi. У нас вибрати фототовари найпростіше. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари з каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Canon. Виникли при замовленні Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 72mm Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари заберіть в Бердянське найшвидше.