Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 72mm

Код товару: 09499
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 72mm

У наявності

Ціна: 2 419 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

НАБІР ВЕЛИКИМ ПЛАНОМ +1, +2, +4
Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.
Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі).
 
 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 72mm - в онлайн-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри А також інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. З асортименту підберіть Фільтр за собівартістю. Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите список з Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Cokin. Виникли при замовленні Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 72mm Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товар можна отримати в Дніпродзержинське якомога швидше.