Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 62mm

Код товару: 03414
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 62mm

У наявності

Ціна: 1 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

НАБІР КРУПНИМ ПЛАНОМ +1, +2, +4
 

Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.

Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі).

 

 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 62mm - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр з вигодами для бюджету Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад Heliopan. Якщо виникли під час підбору Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 62mm Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Фототехніку отримаєте Дніпропетровське без затримок.