Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 62mm

Код товару: 03414
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 62mm

У наявності

Ціна: 1 158 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

НАБІР КРУПНИМ ПЛАНОМ +1, +2, +4
 

Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.

Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі).

 

 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 62mm - в інет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші аксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний маркет abcphoto. Виберіть із асортименту Фільтр за вигідною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Ніяких сумнівів як товари. Вироби, які можна придбати у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Cokin. З'явилися під час підбору Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 62mm Запитайте наших професійних менеджерів. Товари заберіть в Дніпропетровське у мінімальні терміни.