Marumi EXUS UV + Lens Protect 72mm

Код товару: С000006649
Фото: Marumi EXUS UV + Lens Protect 72mm

У наявності

Ціна: 2 583 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Компанія Marumi Optical Co. LTD (Японія) представляє принципово нове покоління світлофільтрів EXUS, які мають виняткові характеристики та функціональність, а також відповідають останнім вимогам у світі цифрових дзеркальних фотокамер.
Світлофільтри EXUS UV+Lens Protect призначені для захисту дорогої оптики від подряпин, забруднень та механічних пошкоджень.
Світлофільтри Marumi EXUS UV + Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, і покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi EXUS UV+Lens Protect відсікають інфрачервоні промені, шкідливі для матриці цифрової камери, значно подовжуючи термін її служби.
Щоб досягти високих оптичних показників, інженери Marumi пішли на безпрецедентний крок - товщина скла була збільшена до 2 мм (для порівняння товщина Super DHG Lens Protect - 1.3мм). Це дозволило досягти гарантовано високої точності обробки, ідеально рівної поверхні світлофільтру та практично повної відсутності спотворень. При цьому товщина оправи світлофільтра не збільшилася, що дозволило використовувати надширококутні об'єктиви.
Світлофільтри EXUS UV + Lens Protect мають ультранизький коефіцієнт відбиття – лише 0,3%! Це досягається за рахунок застосування якісного оптичного скла, заново розрахованого просвітлення та чорніння торцевої частини світлофільтра, а також за рахунок світлозахисних канавок, насічок на оправі світлофільтру та матового покриття. Завдяки придушенню відбиття від поверхні світлофільтру та оправи, характеристики об'єктива виявляються по максимуму, що сприяє досягненню чудової якості зображення. Тефлонове напилення забезпечує м'яке ковзання по різьбленню світлофільтра.
Світлофільтри Marumi EXUS UV + Lens Protect мають інноваційне антистатичне покриття ASC, що запобігає накопиченню статичного заряду на поверхні світлофільтру і не дозволяє осідати пилу. Навіть якщо світлофільтр забруднюється, пил може бути легко видалений за допомогою чистої груші.
Поверхня світлофільтру Marumi EXUS UV + Lens Protect оброблена дуже міцним покриттям, що має відмінні волого- та жиро відштовхувальні характеристики. Будь-які забруднення на світлофільтрі Marumi EXUS UV+Lens Protect легко видаляються за допомогою серветки.
Світлофільтр Marumi EXUS UV+Lens Protect підійде для захисту найсучаснішої професійної цифрової фототехніки. За своїми технологічними рішеннями цей світлофільтр не має рівних на сьогоднішній день.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 

Marumi EXUS UV + Lens Protect 72mm - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри та інші елементи фототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш електронний маркет abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр з вигодами для бюджету Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. Як бачите, все досить просто. Можна не турбуватися про якість товарів. Товари, які можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Canon. Виникли при покупці Marumi EXUS UV + Lens Protect 72mm Питання можна уточнити у наших менеджерів. Доставка проводиться Чернівцях якомога швидше.