Marumi EXUS Circular PL 77mm

Код товару: С000006848
Фото: Marumi EXUS Circular PL 77mm

Нема в наявності

Ціна: 3 393 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Компанія Marumi Optical Co. LTD (Японія) представляє нове покоління світлофільтрів - EXUS.
EXUS Circular PL є важливим світлофільтром для зйомки пейзажів і ландшафтів, оскільки він компенсує поляризацію світла, що виникає при відображенні поверхні предмета, і усуває відблиски, підвищуючи колірний контраст. Висока світлопередача поляризаційного фільтра робить кольори більш насиченими та контрастними та більш помітними у видошукачі. Світлофільтр має нові характеристики такі як, наприклад антистатичне покриття, яке запобігає накопиченню статичного заряду на поверхні світлофільтра і не дозволяє пилу осідати, а плями від води і відбитки пальців забираються неймовірно легко.
Світлофільтри Marumi EXUS Circular PL мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення.
У порівнянні зі звичайним поляризаційним світлофільтром, EXUS Circular PL світлопропускання збільшилося на 30%, що робить більш зручним перегляд через видошукач, так як кольори передаються інтенсивніше і яскравіше, а тіні виглядають більш природно і з кращою градацією. Застосування світлофільтру EXUS Circular PL робить знімки більш виразними.
Поверхня світлофільтра оброблена спеціальним покриттям, що має відмінні волого та масло відштовхувальні характеристики. Поверхня відштовхує воду, краплі і забезпечує стійкість до відбитків пальців, а деякі, які з'являються на поверхні, можуть бути легко видалені.
Світлофільтри Marumi EXUS Circular PL мають інноваційне антистатичне покриття ASC, що запобігає накопиченню статичного заряду на поверхні світлофільтру і не дозволяє осідати пилу. Навіть якщо світлофільтр забруднюється, пил може бути легко видалений за допомогою чистої груші.
Світлофільтри EXUS Circular PL мають ультра низький коефіцієнт відбиття – лише 0,6%! Це досягається за рахунок застосування якісного оптичного скла, заново розрахованого просвітлення та чорніння торцевої частини світлофільтра, а також за рахунок світлозахисних канавок, насічок на оправі світлофільтру та матового покриття. Завдяки придушенню відбиття від поверхні світлофільтру та оправи, характеристики об'єктива виявляються по максимуму, що сприяє досягненню чудової якості зображення.
Для світлофільтрів серії EXUS Circular PL було розроблено нову оправу з ультра низьким відображенням. Оправа світлофільтра має кілька світлоблокуючих ребер для усунення ореолів та дифузії світлових променів. Також оправа світлофільтра EXUS Circular PL має тефлонове покриття зовнішнього різьблення, яке не тільки знижує надмірну жорсткість при загвинчуванні фільтра на об'єктив, але й робить встановлення та зняття м'яким та легким.
Світлофільтр Marumi EXUS Circular PL підійде для використання із найсучаснішою професійною цифровою фототехнікою. За своїми технологічними рішеннями цей світлофільтр не має рівних на сьогоднішній день.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.
 

Marumi EXUS Circular PL 77mm - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр зі знижками? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість запчастин можна не турбуватися. Вся фототехніка з нашого каталогу випускають відомі виробники, наприклад RODENSTOCK. Якщо з'явилися при купівлі Marumi EXUS Circular PL 77mm Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товари можна забрати в Україні своєчасно.