Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (Impact)

Код товару: С000007866
Фото: Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (Impact)

У наявності

Ціна: 948 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Адаптер Hyundae Photonics/Broncolor дозволяє встановлювати софтбокс Hyundae Photonics на студійні спалахи фірми Broncolor.

Адаптер Hyundae Photonics//Broncolor виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву та здатний витримувати значне навантаження, що дає можливість використовувати софтбокси будь-якого розміру. Адаптер дозволяє обертати софтбокс навколо осі і встановлювати його в будь-якому положенні, що дуже важливо для правильного розташування світла при здійсненні фотозйомки.

Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (Impact) - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Аксесуари для студійного обладнання фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Аксесуар за вигідною ціною? Щоб максимально просто вибрати Аксесуар, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Rime Lite і перед вами будуть усі Аксесуари для студійного обладнання Rime Lite. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Rime Lite. Якщо виникли при купівлі Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (Impact) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлений товар можна отримати Білій Церкві якомога швидше.