Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (Impact)

Код товару: С000007866
Фото: Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (Impact)

У наявності

Ціна: 892 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Адаптер Hyundae Photonics/Broncolor дозволяє встановлювати софтбокс Hyundae Photonics на студійні спалахи фірми Broncolor.

Адаптер Hyundae Photonics//Broncolor виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву та здатний витримувати значне навантаження, що дає можливість використовувати софтбокси будь-якого розміру. Адаптер дозволяє обертати софтбокс навколо осі і встановлювати його в будь-якому положенні, що дуже важливо для правильного розташування світла при здійсненні фотозйомки.

Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (Impact) - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Аксесуари для студійного обладнання А також інші фототовари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний каталог abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Аксесуар на вигідних умовах. Щоб максимально просто підібрати Аксесуар, Скористайтеся навігацією. Введіть: Rime Lite і Ви побачите всі необхідні Аксесуари для студійного обладнання Rime Lite. Як бачите, все досить просто. Можна не думати про якість товарів. Всі фототовари, які можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Arsenal. Якщо з'явилися при купівлі Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (Impact) Запитайте нашого менеджера. Надсилання проводиться в Каменському без затримок.