Rime Lite Маска для софтбокса 100х100 см

Код товару: С000007852
Фото: Rime Lite Маска для софтбокса 100х100 см

У наявності

Ціна: 1 234 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Маска для софтбоксу Rime Lite 100х100 дозволяє перетворити квадратний софтбокс, на софтбокс з круглою поверхнею, що розсіює, діаметром 100 сантиметрів. Маска для софтбоксу виготовлена ​​з щільного матеріалу чорного кольору, що не пропускає світло, що дозволяє сформувати рівномірний круглий відблиск. Маска Rime Lite 100х100 кріпиться до бортика на передній грані софтбоксу. 
 
За рахунок простої конструкції без жорстких елементів, кругла маска для софтбокс складається як звичайна тканина, і не займає багато місця.

Rime Lite Маска для софтбокса 100х100 см - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Аксесуари для студійного обладнання або інші елементи фотототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Аксесуар на вигідних умовах. Щоб легко було підібрати Аксесуар, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Rime Lite і перед вами з'явиться Аксесуари для студійного обладнання Rime Lite. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка з нашого каталогу створені світовими виробниками, наприклад Aputure. Якщо з'явилися при купівлі Rime Lite Маска для софтбокса 100х100 см Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлення отримаєте Кременчуці в потрібні терміни.

Виробник
Rime Lite
Розмір
100х100 см
Тип
Соти та маски