Rime Lite Сота для софтбокса 60х60 см

Код товару: С000007861
Фото: Rime Lite Сота для софтбокса 60х60 см

У наявності

Ціна: 2 142 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Стільникова насадка для софтбоксу 60х60 см - Rime Lite FGS 1818 призначена для фокусування та обмеження світлового потоку. Соти на софтбокс необхідні формування чітко орієнтованого потоку світла. Стільникові грати на софтбоксі зменшує розсіювання світла і робить світло більш спрямованим, залишаючи при цьому залишаючи загальну м'якість світлового потоку. Ці властивості стільникової насадки дозволяють успішно застосовувати Rime Lite FGS 1818 разом з квадратним з офтбоксом  Rime Lite в художній портретній і предметній фотографії.

Соти на софтбоксі дозволяють створити більш спрямований потік світла. Завдяки цьому модифікатору зменшується кут розсіювання світла. Потік світла стає більш спрямованим, м'яко згасаючи до країв світлового потоку, що дозволяє керувати світлом для отримання бажаного розподілу світла.
Стільники Rime Lite FGS 1818 зроблені з чорного нейлону, до софтбоксу кріпляться на липучки поверх білого дифузора. Для специфічних задумів, наприклад отримання більш жорсткого і спрямованого світла можливе використання без білого дифузора.
 

Rime Lite Сота для софтбокса 60х60 см - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Аксесуари для студійного обладнання або інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний маркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Аксесуар за гарною ціною? Щоб запросто підібрати Аксесуар, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Rime Lite і Вам будуть показані всі Аксесуари для студійного обладнання Rime Lite. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не сумніватися як товар. Товари, які можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Rime Lite. Виникли при покупці Rime Lite Сота для софтбокса 60х60 см Питання можна прояснити у наших фахівців. Доставка проводиться Сумах найшвидше.

Соти Rime Lite 60х60 см  специфікація:
Тип об'єкту Соти для софтбокса 60х60см
Тип кріплення Липучки
Кут сот 40°
Габарити 60х60 см