Marumi DHG ND64 58mm

Код товару: С000008188
Фото: Marumi DHG ND64 58mm

У наявності

Ціна: 1 240 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND64 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки.
Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND64 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND64 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі.
Світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
Серії DHG ND 8, 16, 32 та 64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення.
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND наступне:
DHG ND8 - 3 ступені діафрагми;
DHG ND16 - 4 ступені діафрагми;
DHG ND32 - 5 ступенів діафрагми;
DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми;
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 

Marumi DHG ND64 58mm - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фільтри або інші елементи фотототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш віртуальний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр вигідно? Щоб легко підібрати Фільтр, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. Як бачите, вибір максимально спрощений. Як товари можна бути впевненими. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими компаніями, наприклад Kenko. Виникли при замовленні Marumi DHG ND64 58mm Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Відправляємо продукцію в Мелітополі найшвидше.