Marumi 72mm DHG Super UV + Lens Protect

Код товару: С000008913
Фото: Marumi 72mm DHG Super UV + Lens Protect

У наявності

Ціна: 1 960 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV+Lens Protect відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.
 
Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка.
 
Світлофільтри Marumi DHG UV + Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око.
Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% - такі показники роблять світлофільтр Marumi DHG UV+Lens Protect незамінним для цифрової фотографії.
Світлофільтри Marumi DHG UV + Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви.
Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 

Marumi 72mm DHG Super UV + Lens Protect - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. З асортименту виберіть Фільтр за гарною ціною? Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Фільтри Marumi. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Не варто сумніватися як товари. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Kenko. Якщо з'явилися при виборі Marumi 72mm DHG Super UV + Lens Protect Питання можна задати нашим фахівцям. Товари отримаєте Чернігові в потрібні терміни.