Marumi 72mm DHG Super UV + Lens Protect

Код товару: С000008913
Фото: Marumi 72mm DHG Super UV + Lens Protect

У наявності

Ціна: 1 911 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV+Lens Protect відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.
 
Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка.
 
Світлофільтри Marumi DHG UV + Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око.
Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% - такі показники роблять світлофільтр Marumi DHG UV+Lens Protect незамінним для цифрової фотографії.
Світлофільтри Marumi DHG UV + Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви.
Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 

Marumi 72mm DHG Super UV + Lens Protect - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. З асортименту підберіть Фільтр за гарною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами будуть Фільтри Marumi. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Hoya. Виникли при замовленні Marumi 72mm DHG Super UV + Lens Protect Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Фототехніку отримаєте Полтаві в швидкі терміни.