Marumi 40,5mm ND16

Код товару: С000009000
Фото: Marumi 40,5mm ND16

У наявності

Ціна: 1 000 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND16 40,5mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND16 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND16 40,5mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND16 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND16 - 4 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 
 
 

Marumi 40,5mm ND16 - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фільтри та інші елементи фототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за економною ціною? Щоб запросто підібрати Фільтр, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите список з Фільтри Marumi. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка з нашого каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Marumi. Якщо виникли під час вибору Marumi 40,5mm ND16 Запитайте нашого менеджера. Замовлення заберіть у Білій Церкві у стислі строки.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
40.5 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий