Marumi 40,5mm ND64

Код товару: С000009007
Фото: Marumi 40,5mm ND64

У наявності

Ціна: 950 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND64 40,5mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND64 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND64 40,5mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 
 

Marumi 40,5mm ND64 - в інет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний маркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Фільтр за собівартістю. Щоб швидко підібрати Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не турбуватися про якість товарів. Товари, які можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Tamron. Виникли при покупці Marumi 40,5mm ND64 Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Рівному без затримок.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
40.5 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий